מזרונים

מזרונים ממותגים במחירים מצוינים קונים רק בבדרום!

נמאס לכם לכם לשקוע באמצע המזרון? קמים בבוקר עם כאבי גב ומרגישים עייפים? קונים מיטות חדשות? זה הזמן להחליף את המזרונים הישנים וליהנות ממזרונים חדשים ממותגים מובילים במחירים הטובים ביותר.

למה חשוב לא להתפשר על מזרונים?

מחקרים מתקדמים מראים כיום שאיכות החיים שלנו תלויה בשינה טובה וארוכה במשך הלילה, בריאות הלב, התפתחות תקינה של ילדים ונוער, מצב רוח ואופטימיות בחיי מבוגרים תלויה בשינה עמוקה וארוכה. המיטה היא בדרך כלל  רק תפאורה כבסיס לשימוש האורתופדי והמשמעותי של המזרונים עצמם. מזרונים אמנם צריכים בסיס איכותי שבלעדיו הם יאבדו הרבה מערכם, אך אחרי שבחרנו בסיס מספק ואיכותי יש לעבור לשלב בחירת מזרונים. כאשר אתם נגשים לבחור במזרונים עליכם לשים לב שהמזרונים הללו יספקו לכם את התמיכה שהגוף שלכם זקוק לה במהלך הלילה. גוף האדם לא נכנס לשינה עמוקה כשהוא מרגיש לא בנוח, ואחרי לילה ללא שינה עמוקה העייפות והחוסר שינה ילוו אותנו למרות שהקפדתם לישון אפילו 8 שעות. בסופו של דבר האיכות קובעת לא פחות מהכמות, אפילו יותר.

איך יודעים איזה מזרון לקנות?

מזרונים שיספקו לכם את התמיכה הנכונה צריכים להיות קודם כל נוחים לכם, לכן ההמלצה של כל האורתופדיים ויצרני המזרונים היא פשוט לשכב על המזרון, לא להתבייש מהמוכר, שכבו על מספר מזרונים, מצאתם מזרון שהיה לכם נוח? מעולה, שכבו עליו עוד שתיים שלוש דקות, אל תשכבו על הגב, תשכבו בדיוק כפי שאתם ישנים תמיד, הניחו ראש על כרית. מזרונים אינם עולים כל כך מעט, ואתם לא קונים מזרונים כל יומיים, לכן חשוב מאוד שהמזרונים שאתם קונים יהיו מותאמים לכם. ובאשר למוכר? הוא ישמח שתישארו עוד כמה דקות שאתם צריכים ותמצאו מזרון שאתם באמת אוהבים. כך הוא גם הרוויח לקוח מרוצה שימליץ עליהם וגם לא תחזירו לו את המזרון לאחר כמה זמן או תתלוננו שזה לא מה שחשבתם.

עכשיו כשאתם קונים מזרונים אתם צריכים לדעת שאתם מקבלים את המחירים הטובים ביותר, בחברת בדרום תמצאו מגוון עצום של מותגים במחירים הטובים ביותר!

התקשרו עכשיו! 03-7441710