מצעים

קניתם מיטות? קניתם חדר שינה חדש? מה עם מצעים משלימים?

המזרון אורתופדי, המיטה מרווחת ואפילו מתכווננת, אבל הסדינים בורחים או פשוט לא נעימים? מגיע לכם ליהנות משינה על מצעים מפנקים באמת. בחברת בדרום תמצאו מגוון עצום של מצעים מפנקים ואיכותיים.

איכויות שונות

אתם בוודאי מכירים את העובדה שבחברות הביגוד המובילות תמצאו חולצה עשויה מאה אחוזי כותנה וגם בחברות הזולות ביותר תמצאו מאה אחוזי כותנה, ובכל זאת, קיים הבדל תהומי בין איכות הכותנה של החברה היוקרתית לבין החברה הזולה. מה הסוד? פשוט מאוד, לא כל כותנה היא באותה רמת איכות, ולא כל סטן הוא איכותי באותה הרמה. בחברת בדרום תמצאו מצעים לחדרי שינה באיכות גבוהה במיוחד, מצעים שנארגו על בסיס חומרי גלם משובחים במיוחד, שגם יקנו לכם תחושה מושלמת וגם יהיו עמידים לאורך שנים של כביסות.

מצעים לכריות

קיימים מגוון רחב מאוד של גדלים וסוגים שונים של מבנים של כריות. ההבדלים אכן מהותיים מאוד כאשר מגיעים לבחור מציעים לכריות. מצעים לא נכונים יורידו בצורה משמעותית את המראה היוקרתי של הכרית שהשקעתם בה כל כך הרבה, וגם יפגעו אפילו באיכות השינה עם מצעים לכריות מקומטים מתחת לצוואר ועל עור הפנים.

מצעים למיטה

באיזה גודל המיטה שלכם? קינג סייז? מיטה וחצי? שתי מיטות נפרדות ומתכווננות? אתם חייבים יועצים שיתאימו לכם מצעים למיטה באיכות גבוהה ושיתאימו בדיוק מרבי לצרכים שלכם. רק ככה תוכלו ליהנות ממראה מושלם באמת של חדר השינה שלכם.

בחברת בדרום תוכלו למצוא לא רק מצעים למיטה במגוון גדלים ובהתאמה מדויקת אלא גם במגוון צבעים והדפסים, סגנון כפרי, סגנון מלכותי, צבעים חלקים, צבעים אביביים, פסטלים ועוד.

מצעים משלמים למראה מושלם

רגע, למה בקטלוג זה נראה כל כך מושלם? קנינו כריות, קנינו מצעים אבל בקטלוג חדר השינה נראה טוב ביותר, מדוע? ישנם עוד פרטי מצעים רבים שמשלימים את העיצוב המושלם כגון: כיסוי מיטה המתלבש על השמכה ומכסה את המצעים, כמו כן, ישנם גם כריות מעוצבות עגולות וארוכות, כריות זוגיות לאורך המיטה ועוד.

מצעים לחדרי שינה קונים רק אצל בבדרום המומחים לחדרי שינה!