חדרי שינה

חדרי שינה של בדרום
למה? כי פשוט מגיע לכם!

חדרי שינה הם הממלכה הפרטית של כל אחד מבני הבית, כשאתם מתכוננים לעיצוב חדרי שינה, החלו בגישה הנכונה, אל תקלו ראש במקום בו אתם מבלים כמעט שליש מחייכם. בדרום, ככה מעצבים חדרי שינה!

ישנם סוגים שונים של אנשים, ולכל אחד מתאים עיצוב שונה של חדר שינה. עיצוב מדויק ואיכותי מתחיל קודם כל מאבחון הציפיות והאהבות שלכם, ראיתם בקטלוגים השונים דברים שאהבתם? אלו פריטים אתם מעוניינים שיהיו בחדרי השינה שלכם? האם אתם מסתפקים במיטות ושידות? אולי תרצו גם קומודה ובכלל מה עם שולחן קפה קטן, אולי הדום מלכותי למרגלי המיטה או לחילופין שזלונג מפנק לקריאת ספר רחוק מאזור הסלון? מקום פרטי משלכם…
אצלנו בחברת בדרום תמצאו חדרי שינה מעוצבים ותוכלו לבחור סטים שלמים או לבחור בצורה אקלקטית את הריהוט שתרצו לחדר שלכם לפי בחירתכם וטעמכם האישי.

שירות אישי

כשזוגות או בודדים מגיעים אלינו לבחירת חדרי שינה הם זוכים לשירות אישי – לווי וייעוץ ממומחים בתחום חדרי השינה, הצוות שלנו יישב אתכם וישמע את הצרכים שלכם, ולאחר מכן כמובן יפנה אתכם למספר רחב של דגמים שיכולים לענות על הדרישות והציפיות שלכם. אנחנו פתוחים לרעיונות, פעמים רבות שלקוחות באים עם כיוון מסוים אך כשהם בשטח הם מרגישים שזה לא באמת מתאים להם לטעם האישי או לתקציב, אנחנו פה כדי לסייע לכם להחליט, כדי לכוון אתכם בין המגוון העצום של עיצובי חדרי שינה שלנו לדגם הספציפי איתו תוכלו ללכת הביתה.

חדרי שינה בהתאמה אישית

חברת בדרום איננה רק משווק פרטי ריהוט של חדרי שינה, אנחנו גם מייצרים ולכן יכולים להתאים לכם באופן אישי בהתאם לדגם שבחרתם את מידות המיטה, השידות וכו'. המיטות יכולות להגיע במגוון גדלים בברירת מחדל וגם כמובן יכולות להיות מותאמות אישית במקרה שאתם מעוניינים במיטות רחבות במיוחד, גבוהות במיוחד או גם וגם, למה לא להתפנק עם חדר שינה שמתאים לכם בול? אתם צריכים לקבל את מה שאתם אוהבים.

להזמנות התקשרו : 03-7441710