מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת זה החלום? בבדרום מגשימים חלומות!

מחפשים להתפנק עם מיטת מתכווננת איכותית? חברת בדרום מזמינה אתם ליהנות ממגוון עצום של מיטות מתכווננות מפנקות ומרווחות שיספקו לכם בדיוק את הצורך שאותו חיפשתם!

להתפנק בכיף…

מה יותר כיף מאשר להגיע הביתה אחרי יום עבודה מעייף ואחרי  שטיפלנו בילדים, להתענג על מקלחת נעימה ואז ללבוש פיג'מה אהובה ולצנוח למיטה ולצפות בסדרה אהובה בVOD . רגע אבל קשה לראות ככה טלוויזיה, אולי עוד כרית? גם היא לא מספיק נוחה? אתם צריכים מיטה מתכווננת, התאמה אישית לתנוחה האהובה עליכם, אתם עובדים כל כך קשה ומתאמצים לאורך כל היום, מגיע לכם להעביר את הערב שלכם בדיוק כפי שאתם צריכים וחולמים.

אחריות לאורך זמן  וטכנולוגיה חכמה

אצלנו בחברת בדרום אנחנו מספקים לכם מיטות מתכווננות עם אחריות לטווח ארוך של זמן. אתם בוודאי מכירים את הסיטואציה שאתם קונים משהו נהנים ממנו ובדיוק זמן קצר אחרי שהאחריות פגה המוצר מתקלקל ואין מי שיתקן? אצלנו בחברת בדרום משווקים רק מוצרים עם אחריות, וכן מיטה מתכווננת הבנויים על בסיס טכנולוגי מתקדם וחכם המאפשר לכם ליהנות ממיטה חשמלית איכותית לשנים רבות ללא תקלות.

מקסימום התאמה אישית

רגליים למטה? אולי למעלה? מה עם הראש? ואיפה המותניים? כשאתם משקיעים אתם רוצים שהמיטות יענו על צרכיכם המדויקים. אצלנו בחברת בדרום תרכשו מגוון מיטות בעלי יכולת התאמה אבסולוטית על כל תנוחה ומנח שתבחרו.

בטיחות לפני הכל

חשמל במיטה זה לא מסוכן? אכן, כשהמיטות אינן נבנות לפי התקן הבטיחות האירופאי והישראלי ייתכן מאוד ותהיו חשופים לסכנות. בחברת בדרום תמצאו מיטות העומדות בתקנים המחמירים ביותר כאשר גוף החשמל איננו מחובר באופן תמידי אלא פועל אך ורק בזמן השימוש ולאחר מכן מתנתק לגמרי, כמו כן, קיים מרחק בין יחידת החשמל לאזור השכיבה, כך שלא תהיו חשופים כל הלילה כל לילה לקרינה מסכנת.

טוב לבריאות שלכם!

שימו לב, אם אתם נוחרים או יש לכם בעיות עם בן הזוג בתחום הזה, מיטה מתכווננת פותרת את הבעיה של נחירות בעזרת שיפוע קל וכמעט לא מורגש בזמן השינה. כמו גם שיפוע באזור הרגליים למשך כמה דקות בערב יקל משמעותית על וורידים וזרימת הדם.

מחפשים מיטה מתכווננת? פונים למומחים של בדרום!