אודות

שירות ויחס אישי

בחברת בדרום תקבלו את היחס האישי והאדיב ביותר, כל לקוח שנכנס לחנות שלנו עוד בין רגע ללקוח מועדף, אצלנו, כל לקוח, קטן כגדול מקבל את שירות מלא, החל מהרגע הראשון  שבו הוא נכנס לחנות ועד שהמוצרים נמצאים אצלו בביתו, השירות של חברת בדרום הינו שירות עוטף ברמה אחרת, אנחנו אחראים על הייעוץ, ההתאמה, הסיוע והליווי בחנות, עזרה בעמידה בתקציב, מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות סבוכות וכמובן גם סיוע בעיצוב הבית ואבזורו.

זמן אספקה קצרים במיוחד

בחברת בדרום יודעים עד כמה אנחנו אוהבים לקבל את המוצרים שאנחנו קונים מוקדם ככל האפשר, לכן, אנחנו עושים הכל על מנת לספק את המוצרים שהוזמנו בזמן המינמאלי ביותר. חלק מהמוצרים ניתן לקבל במקום, אחרים הנעשים בהתאמה אישית וכן לפי הזמנה עוברים למנגנון משומן של אספקה איכותית המייצר באיכות ובמהירות כל מוצר ללקוחות מרוצים.

טכנולוגיה מתקדמת

חברתנו מספקת מוצרי ריהוט בתקנים מחמירים ואיכותיים תוך שימוש בטכנולוגיה ייחודית. מיטות גם אם הן מתכווננות או רגילות צריכות להיות מותאמות לעמוד בצורה חזקה בכל תנאי שימוש ולא להיות עדינות ולההרס בקלות. אנחנו לוקחים בחשבון ילדים קופצניים, משתמשים בבדים נשטפים מכתמים, וכן נייעץ לכם איזה ריהוט מתאים לכל אחד מהמצבים המשפחתיים שלכם וכן לאופניי השימוש כדי שהמוצרים שלנו ישמרו לאורך שנים בביתכם.

אחריות לטווח ארוך

כל המוצרים שלנו בחברת בדרום מגיעים עם אחריות לטווח ארוך להבטחה של איכות המוצר לאורך זמן. כך אתם תוכלו להשתמש במוצרים שלנו מבלי להתנהל איתם עם כפפות של משי, לדעת שהמוצרים שלנו לא יתקלקלו בכל שבוע ולא תצטרכו להוציא כסף על תחזוקה ותיקונים.

עיצובים מרשימים במחירים משתלמים!

העיצובים שלנו בחברה מוצגים ללקוחותינו אחרי מחקרים רבים שערכנו לגבי סוגי לקוחות שונים, סגנונות מתאימים, בדיקת איכות המותגים, איכות הביצוע והשירות שהמתקבל לאחר מכן. לקוח הנכנס לחנות שלנו ימצא בקלות את המוצרים שהוא אוהב, ובמחירים משתלמים במיוחד.

צריכים סיוע בתשלום? נוכל לבצע לכם פריסה לתשלומים ולסייע לכם בקניית חדר שינה חלומי כפי שתמיד רציתם.

אז למה אתם מחכים? התקשרו!

טלפון: 03-7441710

פקס: 03-7441720

כתובת הסניף: לישנסקי 4, ראשון לציון

שירות לקוחות: 08-6221383